REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

manželé Kapplovi Hradec Králové

Díky profesionálnímu přístupu a odhadu realitního makléře pana Petra Hamáčka byla naše nemovitost prodána již během jednoho týdne. Díky obstarání více klientů se po dobrovolné minidražbě původní cena ještě navýšila. Max. doporučujeme a i v budoucnu jeho služeb nadále využijeme.

Dagmar Třasáková Hlavečník

Pana P. Hamáčka jsem oslovila já pro prodej domu a koupě bytu .Nezklamal mě, vše zařídil a proběhlo v pořádku . Svoji práci dělá rád a dobře. Děkuji za vše. Třasáková

Eva Maturová - Tisková mluvčí policie ČR - Pardubice

Velice ochotné a bezproblémové jednání při prodeji mého bytu, vysvětlení pro laika téměř v jakoukoliv dobu... Opravdu nemám co vytknout. Pakliže budu znovu potřebovat zprostředkovat prodej, vím na koho se mohu obrátit. Ještě jednou moc děkuji

Ondřej Horníček Chvaletice

Pan Hamáček pro nás zajišťoval prodej bytu ve Chvaleticích. Fotky bytu byly jako od profesionálního fotografa, tudíž zájemci se jen hrnuly. Prodej bytu tedy proběhl velmi rychle a pan Hamáček zajistil všechny záležitosti, které byly potřeba vyřídit. Spolupráci s ním můžeme jedině doporučit.

Vladislava Fořtová Spytovice

V Průběhu asi šesti let,jsem třikrát využila spolupráce s realitní kanceláří Reality Hamáček.S panem Hamackem jsem byla velmi spokojená.Postaral se o kompletní servis a administrativu.Mohu doporučit dalším zákazníkům.

Petr Červinka Chvaletice

Spolupráce s p. Hamáčkem je vždy na velice profesionální úrovni. Měl jsem tu možnost využít jeho služby. Za spousty let jsem slušnějšího a spolehlivějšího realitního makléře nepotkal. Kdyby byl každý takový bylo by nám všem o mnoho lépe. Červinka✌️

Elena a Radek Suchý Přelouč

Dobrý den, z vlastní zkušenosti mužů jedině doporučit pana Petr Hamáčka jako výborného makléře. Řešili jsme s ním prodej starého bytu a i koupi nového bytu a vše proběhlo bez jakých koliv komplikací a hlavně rychle. S pozdravem Elena a Radek Suchý.

Kováčik Staré Čívice - Pardubice

Dobrrý deň. S Vašimi službami sme boli veľmi spokojný. Super profesionálny a hlavne ľudský prístup. Každému človeku, ktorý nakupuje alebo predáva nemovitosť by som Vašu realitnú kanceláriu vrele doporučil. Len tak ďalej👍👍👍

S pozdravom Kováčik

Renata Říhová - Zruč nad Sázavou

Prodej mého bytu v Praze, vše v pořádku, prodej  za nej. super cenu, p. Hamáček vše zařídil, podpis u právníka v Pardubicích rychlé bez problémů. Děkujeme Říhovi.

Václav Pekárek - Austria

Kontakt s panem Hamáčkem byl od začátku příjemný. Všechny informace o nemovitosti měl k dispozici a na termínu prohlídky se dalo snadno domluvit. Jelikož jsme vybírali ze zahraničí, byla pro nás příjemná možnost udělat první prohlídku po telefonu.

Vřele doporučujeme.

Mirek Zikmunda Kutná Hora

Doporučuji služby realitního makléře pana Petra Hamáčka. Poradil nám vše co máme před prodejem udělat, aby výsledná cena byla co nejvyšší. Prodej proběhl bez komplikací a v krátkém časovém termínu. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů se nám věnoval a byl s námi v neustálém kontaktu. děkuji M. Zikmunda.

Ilona Šeichlová Heřmanův Městec 

Spolupráce s panem Hamáčkem byla vždy rychlá a bezproblémová. Již několikrát jsem přes Vás pronajímala a prodávala svůj byt a Vaše služby byly naprosto profesionální a na úrovni. Můj byt se nachází poměrně daleko od mého bydliště, takže jsem velmi ocenila, že jste vše zařídil (pokud to situace umožnila) beze mě a vždy vše proběhlo hladce. Nikdy jsem se nemusela starat o smlouvy, podmínky pronájmu atd., což (při svém pracovním vytížení) velmi oceňuji. Rozhodně se i nadále budu obracet primárně vždy na Vás. Moje zkušenosti jsou zatím výborné. Děkuji za Vaše služby. Ilona Šeichlová.

Ing. Jiří Macner - Pardubice

Dobrý den pane Hamáček, Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši pomoc ohledně pronájmu mé nemovitosti a zprocesování všech věcí, tak že vše dopadlo k mé spokojenosti, s co nejmenší časovou zátěží pro mě. To bylo pro mě velice důležité. Budu velice rád pokud se na Vás budu moci obrátit i v budoucnu.

S pozdravem, Ing. Macner Jiří

Jana Kocveldová Hradec Králové

Dobrý den, p. Hamáčka vřele doporučuji, pro jeho 100% ochotu, smysl pro spravedlnost a rychlé jednání. S panem Hamáčkem jsem velice spokojená, ušetřil mi spoustu lítání a nervy při nekončících frontách na úřadech 😁 Díky!! 😉

manželé Kropáčkovi Chvaletice

Pana Hamáčka mohu jen doporučit. Pan Hamáček si vždy udělal čas, přijel, vše vysvětlil a zařídil. Kdybych v budoucnu potřebovala řešit reality, nebudu shánět nikoho jiného, protože v p. Hamáčkovi mám 100% důvěru a skvělý servis. Opravdu člověk na pravém místě.

Pavel Míča Kojice

Spolehlivý, dodržující dohodnuté časy a cena za prodej dokonce přesáhla mé očekávání . Těším se na další spolupráci 🙂

Calabovi Chvaletice

pan Petr Hamáček nám prodával byt a kupovali jsme přes něj náš nový dům. Se vším nám pomohl, zařídil, vše na sebe navazovalo a probíhalo nad naše očekávaní. Díky němu jsme si mohli pořídit náš nový dům.

Miloš Holaň

trenér HC Dynamo Pardubice

Doporučuji služby pana Hamáčka. Přístup, odbornost a spolehlivost byla na vysoké úrovni.

Ivanka Daňková Pardubice

Služeb  realitního makléře pana Petra Hamáčka využívám již léta. Oceňuji jeho aktivní, vstřícný a zejména pak individuální přístup, korektní jednání, spolehlivost a ochotu pomoci.

Jana Benešová Pardubice

Na služby pana Hamáčka jsme se mohli spolehnout,vše probíhalo dle domluvy a výsledek tomu odpovídal.Byli jsme spokojeni. Jana B.

Stanislav Kopaňák s rodinou Čáslav

S panem Hamáčkem jsme byli maximálně spokojeni. Myslím, že bude vždy hledat kompromis mezi kupcem a prodávajícím, aby byly obě strany nanejvýše spokojeny.


Alena Skřivánková Chvaletice

Alena Skřivánková Velká spokojenost,nemusela jsem se o nic starat.Příště jedině pana Hamáčka na kterého je spolehnutí.Vřele doporučuji👍👍 👍👍👍👍Velká spokojenost,moc mě pomohl.Doporučuji Skřivánková

Lenka Balaclava Přelouč

Zájem o klienta, čestný charakter.. Obchod na jedničku Doporučuji!!

Jan Kukal Kolín

Super služby, super jednání, veliká spokojenost. Díky Petře.

H. Dmytro Přelouč

Vřele doporučuji. Zodpovědný, společenský, bez problémů s dokumenty, rychle vyřeší potřebné záležitosti.

Vaňura Culková Vaňková Pardubice

Naprostá spokojenost,pan Hamáček je profesionál,vždy vstřícný,s úsměvem vše vysvětlí a zařídí.Rozhodně doporučuji.

Manželé Černý Slaťiňany

Oceňuji profesionální přístup, vstřícnost a rychlé jednání. Doporučuji.

Ivan Parák Chvaletice

Prodej tří bytů, garáže a chaty. Vše bylo v pořádku (u chaty trochu složitostí, ale vše vyřešeno a prodáno). Určitě doporučuji i nadále. I. Parák.

Martin Jelínek Chvaletice

pan Hamáček je profesionál na svém místě, jako jediný mi pomohl vyřešit složitou situaci a nemovitost oproti ostatním zprostředkovatelům prodal  a dokonce ještě za vyší cenu než jsem původně požadoval.


Martin Hruška Chvaletice

O nic jsem se nestaral a vše mi bylo vyřízeno bez mé účasti. Prodával jsem byt s garaží a kupoval jsem dům. Vše proběhlo naprosto v pořádku. Doporučuji Všem pana Hamáčka jako realitního makléře.

Robert Kukla Semín

S realitním makléřem panem Hamáčkem jsem spolupracoval dvakrát a vždy jsem byl spokojen s rychlostí a výběrem kupujících. Také doba vyřízení prodeje nemovitosti byla z jeho strany vždy velmi krátká.

Monika Minaříková Přelouč

Služby pana Hamáčka mohu s klidným vědomím doporučit všem. Je ochotný, vstřícný a je schopen zajistit i komplikované věci. Vřele doporučuji. Vždy se na něho ráda obrátím. Monika Minaříková, Heřmanův Městec.

Jan Janeček Pardubice

S panem Hamáčkem jsem byl naprosto spokojený. Oceňuji jeho profesionální přístup a jednání jak k prodejci, tak ke kupujícímu. Při koupi bytu jsem se nemusel o nic starat, vše perfektně zařídil on. Za mě mu patří velký dík. Doporučuji všem.

manželé Jiří a Ivana Čermákovi Přelouč

Spolupráce s panem Hamáčkem byla výborná. Ochota, rychlost i profesionalita byly samozřejmostí.

Doporučuji.

Tomáš Kudláček Pardubice

Naprostá jednička ve svém oboru! 👍 Spolehlivý, ochotný, vše potřebné zařídí a výborná komunikace a spolupráce! Doporučuji

Lenka Kolesová Trnávka

Za sebe a přítele mohu pana Hamáčka vřele doporučit. Je velmi ochotný a profesionální. Velké díky 🏡👍👍👍

Zuzana Pivoňková Pardubice

Perfektní servis a komunikace,jsem maximálně spokojená. Děkuji 😉

Jan Bank Řečany nad Labem

Mé zkušenosti s p. Hamáčkem byli vždy pozitivní. Rychlé, příjemné a upřímné jednání. Vše dotaženo do konce bez komplikací. Všem doporučuji vyzkoušet.

Alice  Mojžíšová Pardubice

Skvěllá spolupráce, přístup, ochota. Vřele doporučuji. 

Pavel Žejdlík

Prodej našehobytu v Přelouči - férové a rychlé jednání..

Daniela Hrečínová Chvaletice

Velice příjemné a rychlé jednání a ochotný pan makléř Petr Hamáček. Určitě doporučuji.

Eva Švecová Přelouč

P.Hamáček je výborný ,spolehlivý člověk a realitní odborník.Jeho služby byly vždy vynikající.Doporučuji velmi ráda jeho služby.Švecová

Blanka Danihelková Přelouč

Prodej Bytu v Přelouči a domu v Brlohu. Vše p. Hamáčkem prodáno rychle spolehlivě se zárukou. Děkujeme, Doporučujeme!

Ivanka Černíková Přelouč

Perfektní profesionální přístup a zároveň velmi lidský, příjemný a pohodový. Výborná vzájemná komunikace. Při každé spoupráci, ať už s koupí, či prodejem, velká spokojenost nejen mé rodiny, ale i mých přátel, kterým jsem tohoto makléře doporučila. Ještě jednou díky, Černíková

Ivana Kurková Slaťinany

Na p. Hamáčka jsem se mohla 100 % spolehnout. O nic jsem se sama nemusela starat, ochotný, rychlá komunikace. Profesionální přístup.doporučuji.

Luňáková Chvaletice

Prodej domu v Selmicích, vše naprosto v pořádku od nafocení přes prohlídky, podpis smlouvy po předání domu. Vše zorganizováno na jedničku. Děkuji Luňáková.

Stáňa Jeníková Chvaletice

Velice si vážím práce ,pana Petra Hamáčka je ve svém oboru opravdu profesionál.Určite doporučuji využít jeho výborné služby .A zároveň mu touto cestou poděkovat za jeho práci.Jeníková Stáňa

David Bednář Chvaletice

Moc děkuji, pan Hamáček mi pomohl i nad rámec jen prodeje mé nemovitosti. Díky.

Jan Čejka Kladruby nad Labem

Ochota, rychlost profesionalita. Doporučuji.

Martin Mojžíš Praha

Skvělé služby. Doporučuji.

Aleš Ujec Praha

Prodej našeho bytu v Praze Holešovicích vše v pořádku.

M. Kuch Chvaletice

Prodej garáže Chvaletice. Prodáno. Děkuji. 

Stanislav Svoboda Přelouč

Prodej rod. domu ve Chvaleticích, vše v pořádku, rychlé jednání. 

Zdeněk Martinovský Chvaletice

Sem moc spokojený, pan Hamacek je prostě profesionál.

Roman Mach Přelouč

Koupě bytu ve Chvaleticích bezproblémové slušné  jednání. 

Volejníková Chvaletice

Prodej Finského domu ve Chvaleticích p. Hamáček vše obstaral a zařídil, ještě jednou Vám moc děkuji Volejníková. 

Zika Chvaletice

Prodej domu ve Chvaleticích a bytu v Chrudimi, vše v pořádku a rychle prodáno.

Vítek Kvapil Slaťiňany

Vstřícnost, profesionalita, osobní přístup… S panem Hamáčkem jsem řešil během několika let převod nemovitosti v rodině,prodej i pronájem nemovitostí – rychlost, ochota- za mne maximální spokojenost, vše vždy bez komplikací.

Martin Petržílka Praha

S panem Hamackem byla skvela domluva, vstricnost a o byte vedel mnoho informaci. Vrele doporucuji.

Petr Bahník Přelouč

Prodej bytu ve Chvaleticích, Makléře p. Hamáčka doporučuji Děkujeme