Lenka Balaclava


Zájem o klienta, čestný charakter.. Obchod na jedničku Doporučuji!!

Stanislav Kopaňák s rodinou

S panem Hamáčkem jsme byli maximálně spokojeni. Myslím, že bude vždy hledat kompromis mezi kupcem a prodávajícím, aby byly obě strany nanejvýše spokojeny.


Vaňura Culková Vaňková


Naprostá spokojenost,pan Hamáček je profesionál,vždy vstřícný,s úsměvem vše vysvětlí a zařídí.Rozhodně doporučuji.

Elena a Radek Suchý

Dobrý den, z vlastní zkušenosti mužů jedině doporučit pana Petr Hamáčka jako výborného makléře. Řešili jsme s ním prodej starého bytu a i koupi nového bytu a vše proběhlo bez jakých koliv komplikací a hlavně rychle. S pozdravem Elena a Radek Suchý.

manželé Kapplovi

Díky profesionálnímu přístupu a odhadu realitního makléře pana Petra Hamáčka byla naše nemovitost prodána již během jednoho týdne. Díky obstarání více klientů se po dobrovolné minidražbě původní cena ještě navýšila. Max. doporučujeme a i v budoucnu jeho služeb nadále využijeme.

Martin Jelínek

pan Hamáček je profesionál na svém místě, jako jediný mi pomohl vyřešit složitou situaci a nemovitost oproti ostatním zprostředkovatelům prodal  a dokonce ještě za vyší cenu než jsem původně požadoval.


Martin Hruška

O nic jsem se nestaral a vše mi bylo vyřízeno bez mé účasti. Prodával jsem byt s garaží a kupoval jsem dům. Vše proběhlo naprosto v pořádku. Doporučuji Všem pana Hamáčka jako realitního makléře.

Miloš Holaň

trenér HC Dynamo Pardubice

Doporučuji služby pana Hamáčka. Přístup, odbornost a spolehlivost byla na vysoké úrovni.

Calabovi

pan Petr Hamáček nám prodával byt a kupovali jsme přes něj náš nový dům. Se vším nám pomohl, zařídil, vše na sebe navazovalo a probíhalo nad naše očekávaní. Díky němu jsme si mohli pořídit náš nový dům.

Robert Kukla

S realitním makléřem panem Hamáčkem jsem spolupracoval dvakrát a vždy jsem byl spokojen s rychlostí a výběrem kupujících. Také doba vyřízení prodeje nemovitosti byla z jeho strany vždy velmi krátká.

Ilona Šeichlová

Spolupráce s panem Hamáčkem byla vždy rychlá a bezproblémová. Již několikrát jsem přes Vás pronajímala svůj byt a Vaše služby byly naprosto profesionální a na úrovni. Můj byt se nachází poměrně daleko od mého bydliště, takže jsem velmi ocenila, že jste vše zařídil (pokud to situace umožnila) beze mě a vždy vše proběhlo hladce. Nikdy jsem se nemusela starat o smlouvy, podmínky pronájmu atd., což (při svém pracovním vytížení) velmi oceňuji. Rozhodně se i nadále budu obracet primárně vždy na Vás. Moje zkušenosti jsou zatím výborné. Děkuji za Vaše služby. Ilona Šeichlová.

Mirek Zikmunda

Doporučuji služby realitního makléře pana Petra Hamáčka. Poradil nám vše co máme před prodejem udělat, aby výsledná cena byla co nejvyšší. Prodej proběhl bez komplikací a v krátkém časovém termínu. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů se nám věnoval a byl s námi v neustálém kontaktu. děkuji M. Zikmunda.

Ing. Jiří Macner

Dobrý den pane Hamáček, Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši pomoc ohledně pronájmu mé nemovitosti a zprocesování všech věcí, tak že vše dopadlo k mé spokojenosti, s co nejmenší časovou zátěží pro mě. To bylo pro mě velice důležité. Budu velice rád pokud se na Vás budu moci obrátit i v budoucnu.

S pozdravem, Ing. Macner Jiří

manželé Kropáčkovi

Reality Hamáček mohu jen doporučit. Pan Hamáček si vždy udělal čas, přijel, vše vysvětlil a zařídil. Kdybych v budoucnu potřebovala řešit reality, nebudu shánět nikoho jiného, protože v p. Hamáčkovi mám 100% důvěru a skvělý servis. Opravdu člověk na pravém místě.

Monika Minaříková

Služby pana Hamáčka mohu s klidným vědomím doporučit všem. Je ochotný, vstřícný a je schopen zajistit i komplikované věci. Vřele doporučuji. Vždy se na něho ráda obrátím. Monika Minaříková, Heřmanův Městec.

manželé Jiří a Ivana Čermákovi

Spolupráce s panem Hamáčkem byla výborná. Ochota, rychlost i profesionalita byly samozřejmostí.

Doporučuji.

Eva Maturová - Tisková mluvčí policie ČR

Velice ochotné a bezproblémové jednání, vysvětlení pro laika téměř v jakoukoliv dobu... Opravdu nemám co vytknout. Pakliže budu znovu potřebovat zprostředkovat prodej, vím na koho se mohu obrátit. Ještě jednou moc děkuji. 


Ivanka Daňková Pardubice

Služeb realitního makléře pana Petra Hamáčka využívám již léta. Oceňuji jeho aktivní, vstřícný a zejména pak individuální přístup, korektní jednání, spolehlivost a ochotu pomoci.

Tomáš Kudláček

Naprostá jednička ve svém oboru! 👍 Spolehlivý, ochotný, vše potřebné zařídí a výborná komunikace a spolupráce! Doporučuji

Lenka Kolesová

Za sebe a přítele mohu pana Hamáčka vřele doporučit. Je velmi ochotný a profesionální. Velké díky 🏡👍👍👍

Zuzana Pivoňková

Perfektní servis a komunikace,jsem maximálně spokojená. Děkuji 😉

Alice  Mojžíšová

Skvělá spolupráce, přístup, ochota. Vřele doporučuji. 

Daniela Hrečínová

Velice příjemné a rychlé jednání a ochotný pan makléř Petr Hamáček. Určitě doporučuji.

Eva Švecová

P.Hamáček je výborný ,spolehlivý člověk a realitní odborník.Jeho služby byly vždy vynikající.Doporučuji velmi ráda jeho služby.Švecová

Jana Kocveldová

Dobrý den, Reality Hamáček vřele doporučuji, pro jejich 100% ochotu, smysl pro spravedlnost a rychlé jednání. S panem Hamáčkem jsem velice spokojená, ušetřil mi spoustu lítání a nervy při nekončících frontách na úřadech 😁 Díky!! 😉

Ivanka Černíková

Perfektní profesionální přístup a zároveň velmi lidský, příjemný a pohodový. Výborná vzájemná komunikace. Při každé spoupráci, ať už s koupí, či prodejem, velká spokojenost nejen mé rodiny, ale i mých přátel, kterým jsem tohoto makléře doporučila. Ještě jednou díky, Černíková

Martin Mojžíš

Skvělé služby. Doporučuji.

Ivana Kurkové

Na p. Hamáčka jsem se mohla 100 %spolehnout. O nic jsem se sama nemusela starat, ochotný, rychlá komunikace. Profesionální přístup.doporučuji.

Jan Janeček

S panem Hamáčkem jsem byl naprosto spokojený. Oceňuji jeho profesionální přístup a jednání jak k prodejci, tak ke kupujícímu. Při koupi bytu jsem se nemusel o nic starat, vše perfektně zařídil on. Za mě mu patří velký dík. Doporučuji všem.

Stáňa Jeníková

Velice si vážím práce ,pana Petra Hamáčka je ve svém oboru opravdu profesionál.Určite doporučuji využít jeho výborné služby .A zároveň mu touto cestou poděkovat za jeho práci.Jeníková Stáňa

David Bednář

Moc děkuji, pan Hamáček mi pomohl i nad rámec jen prodeje mé nemovitosti. Díky.

Alena Skřivánková

Alena Skřivánková Velká spokojenost,nemusela jsem se o nic starat.Příště jedině pana Hamáčka na kterého je spolehnutí.Vřele doporučuji👍👍 👍👍👍👍Velká spokojenost,moc mě pomohl.Doporučuji Skřivánková

Jan Čejka

Ochota, rychlost profesionalita. Doporučuji.

Ondřej Horníček

Pan Hamáček pro nás zajišťoval prodej bytu ve Chvaleticích. Fotky bytu byly jako od profesionálního fotografa, tudíž zájemci se jen hrnuly. Prodej bytu tedy proběhl velmi rychle a pan Hamáček zajistil všechny záležitosti, které byly potřeba vyřídit. Spolupráci s ním můžeme jedině doporučit.