Prodej rodinného domu 86 m², pozemek 808 m²

Horní Ředice, okres Pardubice

5 999 000 Kč

Na prodej je rodinný dům v obci Horní Ředice, okres Pardubice. Tento jednopodlažní ekologický dům je dřevostavba postavená v roce 2006 a má nízkou spotřebu energie, což potvrzuje kategorie C v energetickém štítku PENB. Celková plocha pozemku činí 808 metrů čtverečních a zahrnuje okrasnou oplocenou zahradu o rozloze 703 metrů čtverečních. V zahradě se nachází bazén, trampolína a dětské hřiště. K relaxaci a posezení je k dispozici pergola s grilem.

Samotný dům má podlahovou plochu 86 metrů čtverečních a jeho dispozice je 4+kk, což znamená tři samostatné neprůchozí pokoje a obývací pokoj propojený s kuchyní se vstupem na zahradu a terasu s pergolou. Koupelna a WC jsou samostatné. Dům nabízí dostatek úložného prostoru na půdě a také je vybaven technickou místností s vstupem ze zahrady a zahradním domkem.

Vytápění domu lze provádět elektrickým kotlem nebo krbovými kamny s čerpadlovým rozvodem do radiátorů. Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Dům je připojen na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a elektrickou síť s napětím 220/380V. Možnost připojení k 5G síti poskytuje moderní internetové a komunikační možnosti.

Celkově se jedná o klidnou lokalitu novostaveb s dobrou dostupností do města Holice. Pro zvýšení bezpečnosti je dům vybaven 5ti kamerovým nahrávacím systémem. Obec Horní Ředice získala v minulosti republikový titul "Obec roku" a nabízí dobrou občanskou vybavenost, včetně mateřské školy, základní školy, potravin s otevírací dobou 7 dní v týdnu a pošty.

Celkově se jedná o klidné a příjemné místo k bydlení, které nabízí moderní vybavení a blízkost přírody. Pokud máte zájem, jsou k dispozici prohlídky.