Prodej rodinného domu 80 m², pozemek 940 m²

Drtinova, Hradec Králové - Svobodné Dvory

6 490 000 Kč

Na prodej nabízíme cihlový dům v atraktivní lokalitě Hradce Králové, konkrétně v části obce Svobodné Dvory. Tento dům je situován na klidném místě a nabízí celkovou plochu pozemku 940 m2. Okolí domu je ohraničeno zahradou, která splňuje jak estetické, tak i praktické funkce.

Samotný dům disponuje dispozicí 3+1 a má podlahovou plochu o rozloze 76 m2. Interiér zahrnuje dva neprůchozí pokoje - obývací pokoj a prostornou kuchyni s jídelnou. Dále zde nalezneme chodbu, komoru, vstup do sklepa a na půdu. Dům je částečně podsklepen, což poskytuje další úložný prostor. Navíc existuje možnost vytvoření podkroví na půdě, což otevírá možnosti dalšího rozšíření prostoru.

Dům je v původním udržovaném stavu a je napojen na veškeré potřebné sítě, včetně veřejného vodovodu a vody ze studny. Pro elektrickou energii je k dispozici napětí 220/380 V. Vytápění je zajištěno lokálním plynovým topidlem. Kromě toho je dům vybaven dvěma komíny, z nichž jeden je funkční, což umožňuje alternativní způsob vytápění. Ohřev vody je zajištěn pomocí elektrického bojleru a odpadní vody jsou napojeny na veřejnou kanalizaci.

V blízkém okolí se nachází Základní škola a Mateřská škola, což zajišťuje pohodlný přístup k vzdělání pro rodiny s dětmi. Dále zde najdeme pobočku České pošty a dobrou dostupnost městské hromadné dopravy, která spojuje tuto lokalitu s centrem města, vlakovým a autobusovým nádražím.

Tento cihlový dům nabízí ideální kombinaci prostorného interiéru, udržované zahrady a strategické polohy v Hradci Králové, čímž poskytuje skvělý základ pro pohodlný a klidný život.