Prodej rodinného domu 80 m², pozemek 812 m²

Kunčice, okres Hradec Králové

3 499 000 Kč


Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+ KK s garáží v obci Kunčice u Nechanic.

Toužíte po klidu, procházkách přímo od domu lesem rovnou k zámku Hrádek u Nechanic nebo relaxu u šesti nedalekých rybníků? Případně Vás může lákat i sportovní vyžití, které zde zajišťuje SK Bystřian Kunčice nebo si můžete procházkou dojít na 9ti jamkové golfové hřiště v areálů zámku. Tohle vše nabízí okolí námi nabízeného domu.

Dům s dispozicí 3+KK a garáží se nachází na pozemku o celkové výměře 812 m2. Jedná se o jednopodlažní dům s vstupní chodbou, obývacím pokojem, ložnicí, kuchyní a koupelnou. Vytápění domu je zajištěno kamny na dřevo a akumulačními kamny.

Voda je získávána ze studny a kanalizace není řešena. Místo toho je k dispozici chemické WC. Dům je připraven k rekonstrukci, která by zahrnovala připojení na vodovodní řád a napojení na septik nebo čističku odpadních vod. Dům je postavený z cihel.

Na pozemku se dále nachází garáž, stodola a hospodářské budovy. V roce 1960 proběhla celková rekonstrukce. Dům je majiteli udržovaný. Lokalita nabízí pestré možnosti pro klidný život a různé aktivity. Velmi dobrá dostupnost na D11 do Prahy - 50 min, Hradec Králové 19 min, Pardubice - 30 min.