Prodej rodinného domu 75 m², pozemek 828 m²

Svojšice, okres Pardubice 

3 490 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou, garáží, dílnou a užitným přístavkem, nacházející se v klidné obci Svojšice. Tento dvoupodlažní zděný dům s dispozicí 4kk přináší skvělou příležitost k pohodlnému a útulnému bydlení.

První nadzemní podlaží 3+kk o podlahové ploše 56 m2, tvoří vstupní veranda, prostorná chodba a tři pokoje. Dva z těchto pokojů jsou neprůchozí a nabízejí soukromí a klid pro odpočinek. Součástí tohoto podlaží je také koupelna s praktickým sprchovým koutem a splachovacím WC. Špajzka s vodárnou nabízí praktický úložný prostor pro potraviny a domácí vybavení.

Druhé nadzemní podlaží domu zahrnuje jeden neprůchozí pokoj, který může sloužit jako soukromá ložnice, pracovna či ateliér. Přístup na půdu poskytuje další prostor, což je velkou výhodou pro uchování sezónního vybavení.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, což zaručuje účinnou a spolehlivou regulaci teploty v celém domě. Elektrická energie je dostupná ve standardním napětí 220/380V.

Pozemek nabízí nejen prostornou zahradu, která je ideálním místem pro relaxaci, zahradničení a rodinné aktivity, ale také garáž s přilehlou dílnou, užitným přístavkem a zahradním domkem. Tato kombinace je skvělou příležitostí pro hobby, úložný prostor nebo domácí dílnu.

V roce 2005 proběhla rozsáhlá rekonstrukce domu - nová střešní krytina, fasáda se zateplením, plastová okna, topení, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Obec Svojšice je dobře vybavena základními službami, jako je obchod, restaurace a dětské hřiště. Nachází se v krásném Pardubickém kraji a spadá pod správní obvod obce s rozšířenou působností Přelouč v okrese Pardubice.

Kromě toho je obec obklopena přírodou a v blízkosti se nachází dvě oblíbené chatové oblasti, "Okrouhlík" a "Rašovy", které nabízejí skvělou možnost rekreace a odpočinku. Výhodou této lokality je také výborná dostupnost - od Heřmanova Městce je vzdálena pouze 6 km, od Přelouče 12 km a od krajského města Pardubic 20 km.

Tento rodinný dům je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v krásném prostředí s veškerou potřebnou infrastrukturou a možnostmi aktivního odpočinku. Nechte se okouzlit všemi výhodami, které tento dům a jeho okolí nabízí!