Prodej rodinného domu 100 m², pozemek 695 m²

Krakovany, okres Kolín

3 295 000 Kč

Na prodej je rodinný venkovský dům v obci Krakovany okr kolín. Jedná se o jednopodlažní dům s přilehlou zahradou, garáží a kůlnou. Dispozice domu: dva pokoje, prostorná kuchyň s jídelnou, komorou, koupelna a samostatné WC. Celková plocha pozemku 695 m2. (zahrada 532 m2.) V roce 2019 proběhla částečná rekonstrukce, během které byla instalována nová koupelna se sprchovým koutem, el. bojlerem, samostatné WC a plastová okna v koupelně a ložnici.

Dům je částečně podsklepený a napojen na obecní vodovod, veřejnou kanalizaci a elektrickou síť 220/380V. K dispozici je také kopaná studna a plynové vedení na hranici pozemku. Na dům navazuje prostorná garáž a dílna.

Obec Krakovany se nachází mezi Železnými horami a Polabskou nížinou u Týnce nad Labem v okrese Kolín. V Krakovanech se nachází základní škola prvního stupně, mateřská škola, školní jídelna, knihovna, zdravotní středisko a rehabilitace, pošta, tělocvična, dvě prodejny potravin a drogerie, prodejna olejů, výroba umělecké keramiky, výroba těstovin, truhlářství, výroba věnců a kytic, kovovýroba a dvě pohostinství. Kulturní akce jsou převážně pořádány místními spolky, jako jsou sportovní klub, chovatelé, hasiči, kynologický klub, Červený kříž, sbor pro občanské záležitosti a zahrádkáři.Pro sportovní aktivity je k dispozici fotbalové hřiště, tělocvična a víceúčelové hřiště pro basketbal, volejbal, hokejbal, tenis, nohejbal a další. O sportovní vyžití mládeže i dospělých se v obci převážně stará SK Krakovany.