Prodej RD 76 m², pozemek 523 m²

Zámostí, Hradec Králové - Malšovice

11 950 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům o dispozici 3+1 (76 m2), s celkovou výměrou pozemku 523 m2, který stojí v řadové zástavbě domů v exkluzivní lokalitě Hradec Králové - Malšovice. Jedná se o zděný dům, který díky své poloze poskytuje dostatek soukromí. V roce 2022 byla dokončena rekonstrukce (zateplení, okna, koupelna, rozvody elektriky, vody, odpady, fasáda, střecha, atd.). K nemovitosti náleží prostorná garáž s dílnou, pergola a zahrada. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - elektřina, plynovod, kanalizace, vodovod. Vytápění je zajištěno centrálním plynovým kotlem, který je umístěn ve sklepě. V podkroví (87 m2), je možné vybudovat další místnosti, je zde vyvedena elektrika, napojení na topení.

Dispozice: vstupní chodba - zádveří, dále chodba se schodištěm na půdu a vstupem do sklepa, kuchyň, obývací pokoj, další dva pokoje, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC a přípojka na pračku). Na půdě neprůchozí pokoj a další půdní prostory vhodné k přestavbě na obytné podkroví. V místě je kompletní občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, restaurace, obchody, pošta, MHD), v pěší dostupnosti městské lesy, kurty, lesní in-line okruh, jízdárna, přírodní koupaliště Stříbrný rybník. Pěkné, klidné bydlení pro rodinu s dětmi.

Jsme připraveni Vám pomoci s vyřízením hypotéčního úvěru, kde zajistíme aktuálně nejvýhodnější podmínky. Bližší informace Vám rádi sdělíme v realitní kanceláři