Prodej RD 204 m², pozemek 956 m²

Kovanice, okres Nymburk Panorama

11 400 000 Kč

Prodej rodinného domu v Kovanicích u Nymburka. Chcete se procházet podél Labe nebo mít na dosah ruky kolonádu, případně se vozit lodí Krále Jiřího? Hledáte přesně něco takového? Přijmete pozváni na prohlídku krásného domu s bazénem a prostornou zahradou. 
Nabízíme velmi zajímavý rodinný dům o výměře 204 m2 ve kterém si můžete užívat nekonečných dnů v zastřešeném bazénu, nebo se těšit z přístřeší ve 2 podlaží, které má každé svou koupelnu a WC. 
K domu patří garáž s úložným prostorem vše stojící na pozemku o celkové ploše 818m2. Tento velmi dobře řešený dům nabízí svou dispozicí prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelním koutem a vstupem na velkou terasu s výhledem do zahrady, ložnici, pracovnu, koupelnu, samostatné WC, vstupní vestibul s dostatečným místem pro šatnu, nebo úložné prostory. To vše najdete v přízemí domu. V prvním patře se nachází dva prostorné dětské pokoje, velký pokoj pro hosty a velká koupelna s WC. Zahrada má zastřešený bazén, úložné místo na dřevo a zahradní domek. Dům je připojen k místnímu vodovodu i kanalizaci, vytápění je elektrokotlem a krbovými kamny, které zdobí interiér obývacího pokoje. Kolaudace proběhla v roce 2005, dům je po celou dobu velmi pěkně udržovaný. V případě zájmu je možné v domě nechat část vybavení. Velmi dobrá dostupnost do Prahy - 30 min, Nymburk - 5 min a Poděbrady - 9min. 
V případě, že Vás dům zaujal, neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Budeme se na vás těšit při prohlídce.