Prodej bytu 3+kk 65 m²

Odborářů, Pardubice - Polabiny

6 990 000 Kč

Nově postavený byt 3+kk o podlahové ploše 63m2 je k dispozici v ulici Odborářů, části Polabiny v Pardubicích. Nachází se ve 2. nadzemním podlaží novostavby domu, přičemž v 1. nadzemním podlaží jsou obchody, což zajišťuje pohodlný přístup ke službám a nákupům.

Tento byt nabízí možnost dokončení a vybavení podle přání zákazníka. Výběr obkladů, kuchyňské linky, vest. spotřebičů a dokonce i solárních panelů je otevřený a přizpůsobí se individuálním potřebám a vkusu nového majitele. Příprava na funkci chytrého bytu a inteligentní domácnosti je již provedena a její dokončení je možné dle přání zákazníka. Systém SmartHome umožňuje vzdálené ovládání a automatizaci veškerých funkcí bytu pomocí mobilní aplikace, včetně osvětlení, stínění, klimatizace, topení, přístupu, zabezpečení, Multiroom audio a mnoho dalšího. Doporučuje se propojení inteligentní domácnosti od společnosti Loxone.

Byt je zařízen a vybaven materiály odpovídajícími současným trendům. Energeticky úsporná cihlová novostavba s tepelným čerpadlem je realizována ve vysokém standardu s důrazem na kvalitu použitých materiálů, což zajišťuje dlouhodobou životnost a komfort bydlení.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně vlakového a autobusového nádraží, obchodů a služeb, což přispívá k pohodlnému a snadnému životnímu stylu. Bezplatné parkování před domem.

Financování bytu je možné řešit přímo s developerem formou družstevního financování, což může představovat výhodnou a flexibilní možnost pro zájemce o tento byt.

Nebojte se nás kontaktovat pro další informace nebo domluvení prohlídky tohoto moderního a dobře situovaného bytu.